Nietypowe Super Lampy Sufitowe
biuro@nietypowelampy.pl

  Nietypowe Super Lampy Sufitowe

  Znajdź swoją nietypową super lampę sufitową

  Oświetlenie odgrywa kluczową rolę w aranżacji wnętrz. Nie ma niczego ważniejszego niż źródło światła w pomieszczeniu. Ważne jest oczywiście naturalne światło słoneczne lecz to jednak nie okna tylko lampy nadają wnętrzom charakter. Wybór odpowiedniej lampy sufitowej znacząco wpłynie na atmosferę, która będzie panować w danym pokoju. Prosta, niepasująca lampa nawet najciekawiej zaaranżowane wnętrze uczyni nudnym. Ciekawa, nietypowa lampa sufitowa może zaś nawet z najprościej urządzonego pokoju uczynić pomieszczenie oryginalne, posiadające swój własny charakter, który od razu wyczują wszyscy domownicy i goście. Jakich lamp warto więc szukać?

   

  Super lampy zamiast lamp

  Zwykłe lampy obecnie przechodzą do lamusa. Zbytnio kojarzą się z prostymi wnętrzami z minionej epoki PRLu kiedy to wszyscy używali do aranżacji wnętrz takich samych produktów. Dziś każdy chce się wyróżniać. To zrozumiałe – skoro projektowany przez Państwa dom lub mieszkanie ma służyć za ,,rodzinne gniazdko” to chcą Państwo aby każdy element wyposażenia był maksymalnie spersonalizowany. To żadna fanaberia i należy o tym powiedzieć głośno – skoro istniej obecnie możliwość projektowania produktów ,,pod siebie” to należy z tego korzystać. Bo dlaczego niby nie?

  Co raz modniejsze są tzw. ,,Super lampy”. Nie przypominają one zwykłych, nudnych żyrandoli lecz przybierają przeróżne wymyślne kształty. Mogą to być figury geometryczne, kształty instrumentów czy nawet przedmiotów codziennego użytku. Wszystko tak naprawdę zależy od poczucia estetyki, a czasem również humoru osoby aranżującej dane wnętrze. W pokoju dziecka umieścić można na przykład lampę w kształcie samolotu. Do salonu zaprojektowanego w stylu industrialnym pasować będzie ogromna tuba lub podwieszony pod sufitem sześcian.

  Mając w głowie własną wizję tego jaka lampa sufitowa powinna się znaleźć w danym pomieszczeniu nie warto iść na ustępstwa kupując w sklepie coś co tylko będzie ją przypominać – lepiej rozejrzeć się za pracownią, która wiernie zrealizuje dany pomysł.

   

  Gdzie więc szukać ludzi, którzy są otwarci na kreatywne pomysły klientów?

   

  Nietypowe Lampy

  Warto aby w poszukiwaniu nietypowych lamp zajrzeli Państwo na stronę… NietypoweLampy.pl. Jest to pracownia tworzona przez specjalistów, którzy zawodowo zajmują się projektowaniem i tworzeniem lamp ściennych i sufitowych; ich pasją są zaś nietuzinkowe i ciekawe super lampy. Marzą państwo o lampie, która będzie pasować do specyficznej wizji któregoś z pomieszczeń? Elegancka lampa do salonu w stylu art deco? Lampa o kosmicznych kształtach do nowoczesnego wnętrza? Ogromna lampa do przestronnego pomieszczenia w stylu loftowym? W zasadzie każdy projekt przychodzący Państwu na myśl da się zrealizować gdyż specjaliści z Nietypowych Lamp do każdego zlecenia podchodzą bardzo indywidualnie.

  Oczywiście priorytetem jest zarówno estetyka jak i jakość wytwarzanego produktu. Z tego powodu wszystkie lampy produkowane są wyłącznie z materiałów sprawdzonych i bezpiecznych dla użytkownika. Pomimo tego, że finalnie oświetlenie, która Państwo otrzymają wyglądać będzie jak dzieło sztuki to jednak wykonane zostanie z rzemieślniczym profesjonalizmem.

  Do produkcji Nietypowych Lamp używa się takich materiałów jak:

  • stal
  • aluminium
  • stal kwasowa
  • płyty HPL
  • materiały sztuczne i drewniane
  • tkaniny
  • kompozyty
  • oraz wiele innych

  Tak bogaty zasób materiałów pozwala na realizowanie najbardziej wymyślnych projektów. Wszystkie nietypowe lampy sufitowe pomimo tego, iż wyglądają jak dodatkowa ozdoba, której można użyć przy aranżacji wnętrz, spełniają jednak podstawowe zadania oświetlenia i są bardzo funkcjonalne.

   

   

  Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami: